Ako si budovať publikum na Instagrame ?

Ak chcete úspešne fungovať na sociálnej sieti Instagram, potrebujete mať vybudované publikum . Ako získať vašich sledovateľov (ideálne čo najviac) alebo po anglicky followerov? Okrem pridávania fotiek to vyžaduje hlavne pravidelnú aktivitu a komunikáciu. Je niekoľko možností:

1. # LAJKUJTE FOTOGRAFIE

Ako získať followerov? Môžete začať jednoduchým lajkovaním. Na Instagrame slúži na lajkovanie malé srdiečko pod fotkou. Najlepšie je vyberať si stránky, ktoré sú podobné tej našej (majú teda rovnakých fanúšikov) a získali čo najviac followerov, určite si vás nejaký z nich všimne a ak ho zaujmete, začne vás i sledovať. Pomôcť si môžete i tzv. hashtagmi, to sú slová alebo frázy označené #, ktoré slúžia ako jednoznačný identifikátor na označenie istého obsahu. Môže byť chápaný aj ako kľúčové slovo. Napríklad – keď si chcete prezerať fotky koláčov, zadáte do vyhľadávania hashtag #koláč alebo #cake a zobrazia sa vám fotky koláčov od výmyslu sveta. 

2. #FOLLOW – SLEDUJTE OSTATNÝCH

Ďalší spôsob, ako získať fanúšikov, je sledovanie ostatných. Nielen preto, aby ste videli, čo práve na Instagrame frčí, ale možno vám sledovanie vrátia, v ideálnom prípade teda začnú sledovať aj oni vás. A vám opäť stúpne počet vašich followerov.

Pridávanie fotiek so správnymi hashtagmi dnes vo svete Instagramu už naozaj nestačí pre to aby Vás bolo vidieť. S ľudmi treba komunikovať a vytvárať dostatočný počet takzvaných interakcií.

3 SPRÁVNY POPIS K FOTKÁM

Hoci fotky sú to hlavné, o čo na Instagrame ide, netreba zabúdať ani na ich popis a podceňovať text. I ten vám totiž pomôže získať odberateľov. Určite zaujme niečo vtipné, zaujímavé.

🚀

Jedna z posledných možností ,ako ušetriť čas a získavať nových sledovateľov,touto prirodzenou formou je využiť našu službu propagácie na Instagrame.

Váš instagram účet bude takto stále nepretržite aktívny a vy sa môžte venovať svojmu podnikaniu alebo inej činnosti.